DVBT MarkízaUrčite ste už zaregistrovali medializované informácie o zavedení poplatkov za sledovanie vysielania slovenských a českých komerčných televíznych staníc.

1. januára 2017 ukončila svoje vysielanie TV Markíza prostredníctvom bezplatného terestriálneho prenosu, spoplatnila vysielanie aj cez siete operátorov, a v tejto súvislosti sme aj my nútení pristúpiť k zmene v poskytovanej službe a predmetné TV stanice spoplatniť.

 

Od 1. marca 2017 budú spoplatnené TV stanice presunuté do balíka "Balíček SK&CZ HD", ktorý si budete môcť aktivovať priamo cez váš set-top-box za mesačný poplatok 2,- €.

 

Balíček SK&CZ HDDo Balíčka SK&CZ HD sme umiestnili tieto platené TV stanice:

  1. Markíza HD
  2. Doma HD
  3. Dajto HD
  4. JOJ HD
  5. JOJ Plus HD
  6. Wau HD
  7. Prima Plus HD
  8. Nova International HD

Na všetkých týchto TV staniciach sme zároveň sprístupnili až 14-dňový televízny archív a tak ako vyplýva už z názvov staníc, všetky sú v HD rozlíšení.

Nakoľko nie každý má záujem o sledovanie uvedených platených slovenských a českých komerčných TV staníc, tento balíček nebude aktivovaný automaticky. Takto sa máte možnosť sami rozhodnúť a balíček si aktivovať. TV balík SK&CZ HD za 2,- € si zakúpite veľmi jednoducho, ako každý iný programový balík priamo a pohodlne cez Váš Set-top box.

 

 

TV JOJ PLUS WAUTV stanice skupiny JOJ v SD (štandardnom rozlíšení), teda JOJ, JOJ Plus, Wau budú zatiaľ naďalej k dispozícii bez zmeny, a budú prístupné bez poplatkov už od základnej flexiTV, nakoľko rokovania s TV JOJ ešte neboli ukončené.

Zároveň by sme Vás radi informovali, že aj v tejto súvislosti pripravujeme na marec vydanie nového cenníka flexi TV služieb, ktorý Vám poskytne vyššiu flexibilitu vo výbere vašich obľúbených TV staníc.